Biz kimiz?

emtsk.net, Bilişim Teknolojileri, 7 yılı aşkın deneyimi ve uzman bilişim ekibiyle Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruşlarının bilişim teknolojileri alanındaki ihtiyaçlarına destek veriyor. Bilişim dünyası her geçen gün kendisini yeniliyor ve yepyeni çözümlerle hayatımızı kolaylaştırıyor. Dünya çapında adından söz ettiren bilişim markalarıyla entegre biçimde çalışan Emtsk Bilişim Teknolojileri; kurumsal yazılım, siber güvenlik, uçtan uca çözümler ve entegrasyon çözümleri başta olmak üzere şirketinizin ihtiyaç duyacağı bilişim ürün ve hizmetleriyle daima inovatif çözümler sunuyor. Emtsk Bilişim Teknolojileri , sahip olduğu kurumsal kültürü ve profesyonel ekibiyle; bilişim alanındaki ihtiyaçlarınıza spesifik, opsiyonel ve hızlı çözümlerle; zaman ve performans kazandırıyor. Sizin İçin Araştırıyor ve Geliştiriyoruz Emtsk Bilişim Teknolojileri , Ar-Ge ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz tüm bilişim çözümlerini analiz ediyor. Sizler için doğru ve nitelikli bilişim hizmetine gerçekleştirdiğimiz özel toplantılarla karar veriyoruz. Çözüm ortaklarımızın sahip olduğu vizyona bünyemizde yer alan uzman ekiplerle ortak konsensüsler oluşturuyoruz. Yeniliği seviyoruz fakat güvenliğe tutkuyla bağlıyız. Bu nedenle tüm hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları uluslararası standartlara sahip bilgi güvenliği politikamız çerçevesinde koruyoruz.

Veri Büyüyor.

Biz İse Hep Daha İyisini Tasarlamaya Çalışıyoruz! Günümüzde veri (data) devasa boyutlara erişmiş durumda. Bugün artık petabyte seviyesinde devasa sistemlerden söz ediyoruz. Büyük Veri (Big Data) olarak bilinen sistemler ise sahip olduğu yapı itibariyle veri madenciliğini bambaşka boyutlara taşıyor. Peki, bu hızlı dönüşüme hazır mısınız? Sahip olduğunuz veriler ne kadar güvende? Verilerinizi nasıl saklıyor? Nasıl işliyorsunuz? Emtsk Bilişim Teknolojileri, tüm bu konular ve daha fazlası için size hizmet vermekten gurur duyar. Siz sahip olduğunuz tüm enerjinizi temel işinize harcayın! Profesyonel bilişim ekibimizle ihtiyaç duyacağınız tüm bilişim çözümlerimizle yanınızdayız.

Misyonumuz: Başarınız!

Türkiye’de var olan ve büyüyen yerli bir teknoloji şirketiyiz. Dünya çapında projelere imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bilişim çözümü sunduğumuz tüm kurum ve kuruluşları yalnızca bir şirket olarak değil, başarılar elde edebilmeleri için onlara destek veren bir kardeş kuruluş olarak görüyoruz. Başarılarınıza başarı katabilmeniz için sizlere var gücümüzle destek vermeyi misyonumuz kabul ediyoruz.

Vizyonumuz: Gelecek!

Köklerimizden aldığımız güçle, gökyüzüne doğru uzanan bir çınar gibi büyüyoruz. Bugün, Türkiye’de bilişim sistemleri alanında çalıştığımız 100’den fazla şirketle birlikte elde ettiğimiz başarılarımız, geleceğe daha güçlü adım atmamızı sağlıyor. Emtsk Bilişim Teknolojileri olarak temel vizyonumuz; bilişim dünyasının geleceğine kalıcı ve köklü imzalar atmak ve yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada adından söz ettiren bir bilişim şirketi olarak ülkemizi gururla temsil etmek.
emtsk.net

Sürücü kurslarına özel geliştirilmiş yazılımsal destek sunar.

İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Medcezir Cad. KTM İş Merkezi B/22 Karatay/KONYA

Tel: +90 552 706 01 42

Sizi arayalım

Telefon numaranızı giriniz.